Biz Kimiz?

Biz Kimiz| Ne yapıyoruz?

Güncel konuları daha eğlenceli ve anlaşılır bir biçimde anlatıyoruz. Öğrencilerin belirli bir konuda bilgi edinmesini sağlıyor, yazarların hazırladıkları konularda kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. İstediğiniz konu hakkında siz de yazabilirsiniz.

Biz Kimiz| Nasıl bir değer? Neden Öğrenci?

Ağaç yaş iken eğilir”. Biz de bu konuyu konsept olarak benimseyip kendini geliştirmek isteyen  üniversite öğrencileri eğitim almadan neler olabileceği konusunda bilgiler vermekte olup, onları, kendini değerleyerek çıkmalarını sağlıyoruz. Üniversite öğrencisi de araştırma yaparak hem bilgi sahibi oluyor, hem de kendi bölümünde ve farklı bölümlerdeki bilgileri yorumlayarak kendine katma değer katıyor. Kim bilir bir gün yazarlar ya da okurlarımızın arasından bir fenomen, oyuncu, eleştirmen, bilim insanı, ekonomist çıkacaktır.

Sloganımız “Gençliğe değer kat

Gençlerin okuduklarında kendilerinin olumlu yönde ilerlediklerini hissettirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı çeşitlendirme, etki gücü yükseltme ve daha doğru değer üretmemizi sağlamak için aramıza katılırsan çok mutlu oluruz. Fikirleri oldukça önemsiyoruz, okuduğun yazıların dışında bize vermek istediğin bir fikrin varsa bunu duymak isteriz. Fikrini iletisim adresinden bize iletebilirsin. Takım arkadaşımız olmak istersen linke tıklayıp, aramıza katılmak için başvuruda bulunabilirsin.
“Buralar dutlukken yerinizi alın.”

Biz Kimiz|Bize Geri Bildirim Vermek İster misiniz?

Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2020 Öğrenci Blogları. Tüm Hakları Saklıdır.

Giriş Yap

Öğrenci Blogları'na Hoş Geldin

Gençlere değer katan içerikler üretiyoruz. Aramıza katılacağın için mutluyuz.
Giriş Yap

Gelişim için ilk adım. Boş vakitleri iyi değerlendirmek gerek.