Gençlere değer katacak içeriklere Google Haberler'den abone olmak ister misiniz?.Google Haberlere Abone Ol. Gençliğe değer katma arzusuyla..

Genç Girişimci veya Girişimci Adayı Bu yazım Sana

Daha önce benim de eğitimlerine katıldığım -mutlaka tavsiye ederim- Hackquarters, Pioneers Programı‘nın 3. dönemi başlıyor. Eğer girişimcilik yoluna bir kere baş koyduysan oturduğun yerden bu işin olmayacağını biliyorsundur. O yüzden alanında uzmanlardan girişimciliğin eğitimini alma ve girişimine yatırım bulma fırsatını kaçırma derim.
hackquarters

Peki Nedir Bu Hackquarters?

2015 yılında kurulan Hackquarters, girişim hızlandırma ve kurumsal inovasyon şirketi. Forbes 500 şirketleri ile girişimcilik odaklı projeler hazırlayarak, şirketlerin yıkıcı inovasyona hazırlanmasını, şirket olarak odak noktalarında bulunan girişimlere çeşitli yatırımlar yapmalarını sağlıyor. Ayrıca çalışanlarının inovasyon kabiliyetlerinin geliştirilmesi için faaliyetler yürütüyor. Hackquarters Pioneers Programı girişimcilik ile ilgilenen liseli ve üniversitelilere yönelik bir deneyim programı. Eğitimler, mentörlükler, atölyeler ve staj programları ile geçtiğimiz 2 yılda 250’den fazla mezun verdi. 8 şehirde yapılan 40’tan fazla etkinlik ve eğitim programları ile yüzlerce öğrenciye ulaştı. Pioneers Programı aracılığı ile 36 kişi startuplarda staj yaparak girişimciliği yerinde deneyimleme fırsatı yakaladı. 3. dönem başvuruları 31 Aralık’a kadar devam eden Hackquarters Pionners Programı yüzlerce yeni Pioneer’i fikirlerini hayata geçirmeleri için bekliyor. Peki Hackquarters Pioneers Programı neler sağlıyor? Eğitimler, Workshoplar, Network imkanı, startuplarda staj imkanları ile tüm katılımcılarını destekliyor.
Sizde Pioneer olarak programda yer almak isterseniz 31 Aralık’a kadar aşağıdaki bağlantıdan başvurabilirsiniz.
Başvuru linki: Link
Program web sitesi:  Site linki
 

Başkalarına Fayda Sağla
Yorum Yok
Yorum İptal
Yorumlar: Hackquarters Pioneers Programı 3. Dönemi Başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim ekle - Yalnızca PNG, JPG, JPEG ve GIF desteklenir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2020 Öğrenci Blogları. Tüm Hakları Saklıdır.

Giriş Yap

Öğrenci Blogları'na Hoş Geldin

Gençlere değer katan içerikler üretiyoruz. Aramıza katılacağın için mutluyuz.
Giriş Yap

Gelişim için ilk adım. Boş vakitleri iyi değerlendirmek gerek.