Gençlere değer katacak içeriklere Google Haberler'den abone olmak ister misiniz?.Google Haberlere Abone Ol. Gençliğe değer katma arzusuyla..

76 / 100

Kişisel gelişim, kişisel gelişim, kişisel gelişim.. Her tarafımız bunu diyen insanlarla doluyor. Tamam bir anlamda haklılarda her sektörde olduğu gibi bu sektörde’de dolandırıcısı var. Hadi diyelim dolandırıcı değil de acaba gerçekten sana değer katacağını düşündüğün eylemleri yapmak istiyorsun da o insan acaba sana değer veriyor mu?  “Boş boş gezen, 3K-5K takipçisi var diye takip ettiğin ve deli gibi çekiliş yapan  ya da içi boş bilgiler vereninden tutun da neler neler..
Eee ne yapacağız? Gel ben sana 15 kişi vereyim onları takip et. 1 Yıl+ incelediğim insanlar.. Yani bizde bozuk, saçma, gereksiz bilgiye yer yok.. Bu yazımda sizlere her anlamda gelişim için 15 instagram kanalı.. Hadi sana iyi okumalar…

1) Ömürden Sezgin

Nam-ı diğer “Marka Mühendisi
Markalaşma gün geçtikçe daha çok can yakıyor(Ülkemizde uluslararası marka yok da ondan).

2) Cozoneco

Cozonestartup firmaların ortak habitatı” olarak kendini tanıtıyor. Kesinlikle takibe değer.


Cozoneco 2. örnek

3) Hilmi Öğütçü

egirisim.com kurucusu. Girişimci ve girişimcilik sektörü hakkında en hızlı ve en doğru haber yeri.
https://www.instagram.com/p/BwcahXElVFw/

4) Cemhan Gülşen

Dijital Pazarlama Uzmanı. Eminim sitesinde ve instagram postlarında bir anlam olduğunu sizde göreceksiniz.

5) Yalçın Özdemir

“Acaba teknoloji sektöründe bu hafta neler oldu?” diyenlerdenseniz sizi buraya davet edelim. Haftalık olarak kim ne kadar yatırım almış, ne tür bir uygulama ülkemize giriyor/çıkıyor, dünya da teknoloji adına neler oluyor? sorusuna en doğru ve en dolgun cevap.
https://www.instagram.com/p/B3q4jfFpGN7/

6) Yüce Zerey

hepsiburada.com CMO(Chief Marketing Officer)’su. Yüce Zerey  youtube adresinde çok güzel ve anlaşılır bir anlatım içerisinde. Kesinlikle takip etmeye değer.

7) Onur Yanık

Yirmibirgram Anti-Ceo. Markalaşma alanında bir çok açıklaması var ve hepsi örnekle akılda kalıcığı hedefliyor.
Kesinlikle mesleğinizin ne olduğuna bakılmaksızın takip edilmesi gereken bir kullanıcı ve hoca.

8) Sertaç Taşdelen

Faladdin ve Binnaz Abla Kurucusu. Ben Sertaç beyin youtube’daki videolarını çok severek izliyorum. Sizlerinde sıkılmayacaklarını vaad ediyorum. Eğer Binnaz abla olarak dünyaya açılırsa bir nevi Türk IKEA olacak.
Türk tipi IKEA’da ne demek?
IKEA, yerelliği bozmadan uluslararasılaşan benim bildiğim tek firma. Eğer binnaz abla’da bunu başarabilirsek bence 1 tane bile olsa yerelliği bozmadan uluslararasılaşan bir firmamız olur.

9) Kadir Köymen

Edelkrone, Başka Bir Şey ve Sıfır‘ın kurucusu. Tanıyanların çoğu başka bir şey kanalından tanıyor ve edelkrone firması genellikle yurt dışı sinema malzmesi satan bir firma yani kadir abi bir ihracatçı. Kendisi speaker, spotify ve youtube’da videolar, podcast’ler çekiyor. Kadir abi hakkında bu kadar yazdık, en azından bir göz gezdirin emin olun beğeneceksiniz ve ilham alacaksınız.

10) Hamdi Ulukaya Girişimi

Bu kanalda Chobani Kurucusu Hamdi beyin ülkemizdeki gençlere girişimcilik, inovasyon alanında daha da çok bilinirlik sağlaması ve ülkeye “katma değer” yaratması için açtığı bir girişim. Sosyal bir girişim olduğundan ötürü bir kazancı yok(en azından senden:) ). Ayrıca kazanan girişimci ya da startuplar hiç bir ücret ödemeden New York gezisi vb. gibi bir çok avantaj elde ediyor(Uçuş- Konaklama- Gıda vb. herşey ücretsiz)
Daha fazlası için …

11) Selçuk Şirin

Çok bir şey anlatmaya gerek yok. Her haliyle mükemmel bir insan ayrıca hamdi ulukaya girişimi jüri üyesi. Detaylı bilgi instagram ve youtube’da.

12) Sunay Akın

Tam bir kültür adamı. Eğer “çok mu canınız sıkkın, ders yapmaktan ya da oyun oynamaktan bıktınız mı ?” gibi dertleriniz varsa bir de kültürlenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Sizi youtube ve instagram‘da kafa dinlendirici ve ufuk açıcı anlatımıyla bekliyor olacak.

13) Özel Oytun Türkoğlu

Özel Oytun Türkoğlu. I am Global firma kurucu ortağı. Antalya’nın markalama ajansı denince şahsen benim aklıma başka bir şey gelmiyor. Blog yazıları ile sizleri bilgilendirir ve çok samimi, cana yakın birisidir(Deneyimlendi, onaylandı!). Diyecek bir şey varsa bir blog sitesini ve instagramı bir inceleyin derim.
Özel beyin websitesi için buraya tıklayın.

14) Sertaç Doğanay

Teknoloji İletişimcisi | Öğretim Görevlisi | Konuşmacı | Danışman | {Teknoloji, Gelecek Trendleri, Dijital Dönüşüm}.

Tam bir bilgi bombası. Hocamız gelecek senelerde neler olacak, önlem nasıl alınmalı vb. bir çok bilgi veriyor. Her kesimin çıt çıkarmadan izleyeceğine imza atarım desem çok abartmış sayılmam.

https://www.instagram.com/p/B3KTpK0J4vE/

15) İlkim Kocamaz

Dijtal Pazarlama Uzmanı. “İnstagram’da 21 günde marka ol” adlı eğitimi bulunup, seveceğinizi düşündüğüm bir kanal.


Bu yazıda sizlere neler anlattık?
Sizleri şahsi olarak önerdiğim ve çoğunu bir yıldan fazladır takip ettiğim bir sıralama yaptım.İçlerinde girişimciden, hocaya, hocadan sanatçıya bir çok farklı ama bizleri geliştireceğini ümit ettiğim instagram sayfaları var. Amacımız, isteklerimiz hep iyiye gitme, anlam yaratma konusunda olması dileğiyle..
Sevgi ile kalın hoşçakalın…

İlginizi Çekebilir : Kapitalizmin ”Marketçilik” Anlayışı

Bu e-posta aboneliği size değer katar!

https://ogrencibloglari.net
makalelerini beğendiniz mi? Sosyal medyada takip edin!
Bu makale sizlere yardımcı oldu mu?
EvetHayır
İnsanlar bu hikayeyi tepki gösterdi.
Yorumları göster Yorumları gizle
Yorumlar: Her Anlamda Gelişim için 15 İnstagram Kanalı
  • 26 Ekim 2019

    İbrahim bey, faydalı içeriğiniz için teşekkürler. Gayet yönlendirici bir yazı olmuş emeğinize sağlık.

    Cevap

Bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim ekle - Yalnızca PNG, JPG, JPEG ve GIF desteklenir.

Translate

Kendinize Değer Katın

Bu e-posta aboneliği size değer katar!

Trendler

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: