içinde

İşletme Öğrencilerinin Gitmesini ya da Takip Etmesini Önerdiğim Seminer- Zirveler

seminer

Gençlere değer katacak içeriklere Google Haberler'den abone olmak ister misiniz?.Google Haberlere Abone Ol. Gençliğe değer katma arzusuyla..

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| ODTÜ – YFYİ (Yeni Fikirler Yeni İşler 

“Fikrim var ama nasıl aksiyon alacağım bilmiyorum ya da ürünüm var ama finansmana ihtiyacım var” diyen kitleye hitaben hazırlanmış bir organizasyon. Bu yarışma sonucunda sıralamalara giren takımlara, ofis, finansman, yatırımcı ağı gibi yardımlar söz konusu. İsterseniz katılımcı olarak katılıp startupların sunumlarını izleyebilir ve ilham alabilirsin. Son başvuru 15 Nisan.

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| Bilkent YES – Ankara Startup Zirvesi

Burada yer alarak iş ağını oluşturabilir, sosyalleşebilir ve birbirinden iyi fikirlerin sunumları ve Startup Battle ve Elevator Pitch ise kapışmalarını görebilirsin. İşletme öğrencileri için değerlendirilmesini düşündüğüm bir fırsat.

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| İTÜ – BİGBANG

Bigbang’de 20 girişim 1 yıllık kuluçka paketi kazanmak için yarışıyorlar. Yatırımcılar ve kurumsal paydaşlar ile 21 M. TL paradan çekirdek sermayelerinden paylarına düşen miktarı alıyorlar. Ayrıca network, hızlandırma yardımı vb. girişimcilere yardım ederek ülkemizde ki girişimcilik ekosistemini geliştirmek. Katılımcılara faydası ise startuplar’ın geleceğine tanıklık etmek.

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| Zero To One

Zero to One’da 30 startup sunumlarını yapıyor, ve hem siz konuklar hem de yarışmacılar vaka analizleriyle teoriği pratiğe çevirme şansı elde ediyor.

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| Webrazzi Summit

Webrazzi şirketinin düzenlediği bir organizasyon. Konuşmacılar geliyor ve Türkiye ‘de ki girişimcilik serüvenleri ve Türkiye’nin girişimcilik konularında nerelerde olduğu konuşuluyor ardından ise soru cevap şeklinde devam eden bir süreç. Gitmeye, eğer gidemiyorsanız izlemeye değer bir yayın olacağından şüphem yok.

Takip Edilmesi Gereken Zirveler| Digitalzone

Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama etkinliği olan Digitalzone bu yıl(2018) ‘İçerik’ ve ‘Arama’ konularına yoğunlaşıyor. Burada konuşmacılar bu konular hakkında bilgi, tecrübe ve deneyimlerini izleyici ya da konuklarla paylaşıyor. Digitalzone, seo alanında hizmet veren bir ajanstır.Bu etkinlikler sizlere değer sağlayacak ve ufkunuzu geliştirecektir. 

İlginizi Çekebilir : Ali Bey’den Girişimcilere Tavsiyeler

Bu e-posta aboneliği size değer katar!

Ibrahim Aydogdu tarafından yazıldı

Gençliğe Değer katmak isteyen bir genç.
Ogrenci Blogları Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çalışanların sahip olması gereken yetkinlikler

İşletme Bölümü Mezunu Olurken Edinilmesi Yetkinlikler

acaba işletme bölümü bana uygun mu

Acaba İşletme Bölümü Bana Uygun mu?