Gençlere değer katacak içeriklere Google Haberler'den abone olmak ister misiniz?.Google Haberlere Abone Ol. Gençliğe değer katma arzusuyla..

Hepinizin bildiği üzere çok zor zamanlardan geçiyoruz, bu süreci en az bunalım ve stresle geçirmek için yeni fikirler ve girişimler içerisindeyiz. Bu girişimlerin bir meyvesi olarak sizlere bir yarışmamızdan bahsetmek istiyorum. Sponsorları arasında Fenerbahçe Üniversitesi olan, organizatör sponsorluğunu Take and Walk ve Medya Sponsorluğunun da Öğrenci Blogları’nın üstlendiği “Canlı Münazara Turnuvası” söz konusudur. Bu turnuvamız klasik sistemle yapılacak olup, dijital ortamda gerçekleştirilecektir. Lise ve Üniversite öğrencilerinin gönül rahatlığı ile katılacağı turnuvamız, yarıştırırken eğlendirecek, eğlendirirken öğretecektir.
Bu projeyi şu yüzden önemsiyoruz: Turnuvamız Canlı platformda yapılarak sosyal izolasyonun önemi vurgulanacaktır. Diğer bir hususta turnuvamız yapılırken kullanılacak platform tamamen yerli ve milli bir platformdur. Bu anlamlı adımlara istinaden yarışmamızda dereceye giren takımlarımız adına ağaç dikimi olacaktır.
İşte bu güzel ve anlamlı adımlarla, böylesine kötü günleri güçlü bir şekilde geride bırakacağımıza inanıyor ve hepinizin başvurularını bekliyoruz.

Başvuru için :Canlı Münazara Kayıt Linki

İlginizi Çekebilir : Üniversitelerin Sorunu: Satış’ı Öğretememek

https://ogrencibloglari.net
Ibrahim Aydogdu makalelerini beğendiniz mi? Sosyal medyada takip edin!
Başkalarına Fayda Sağla
Yorum Yok
Yorum İptal
Yorumlar: Münazaraya Yeni Soluk: Canlı Münazara Turnuvası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resim ekle - Yalnızca PNG, JPG, JPEG ve GIF desteklenir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2020 Öğrenci Blogları. Tüm Hakları Saklıdır.

Giriş Yap

Öğrenci Blogları'na Hoş Geldin

Gençlere değer katan içerikler üretiyoruz. Aramıza katılacağın için mutluyuz.
Giriş Yap

Gelişim için ilk adım. Boş vakitleri iyi değerlendirmek gerek.