içinde ,

Münazaraya Yeni Soluk : Canlı Münazara Turnuvası

canlı-münazara

Hepinizin bildiği üzere çok zor zamanlardan geçiyoruz, bu süreci en az bunalım ve stresle geçirmek için yeni fikirler ve girişimler içerisindeyiz. Bu girişimlerin bir meyvesi olarak sizlere bir yarışmamızdan bahsetmek istiyorum. Sponsorları arasında Fenerbahçe Üniversitesi olan, organizatör sponsorluğunu Take and Walk ve Medya Sponsorluğunun da Öğrenci Blogları’nın üstlendiği “Canlı Münazara Turnuvası” söz konusudur. Bu turnuvamız klasik sistemle yapılacak olup, dijital ortamda gerçekleştirilecektir. Lise ve Üniversite öğrencilerinin gönül rahatlığı ile katılacağı turnuvamız, yarıştırırken eğlendirecek, eğlendirirken öğretecektir.
Bu projeyi şu yüzden önemsiyoruz: Turnuvamız Canlı platformda yapılarak sosyal izolasyonun önemi vurgulanacaktır. Diğer bir hususta turnuvamız yapılırken kullanılacak platform tamamen yerli ve milli bir platformdur. Bu anlamlı adımlara istinaden yarışmamızda dereceye giren takımlarımız adına ağaç dikimi olacaktır.
İşte bu güzel ve anlamlı adımlarla, böylesine kötü günleri güçlü bir şekilde geride bırakacağımıza inanıyor ve hepinizin başvurularını bekliyoruz.

Başvuru için :Canlı Münazara Kayıt Linki

İlginizi Çekebilir : Üniversitelerin Sorunu: Satış’ı Öğretememek

Rapor Et

Ne düşünüyorsun?

Yazan ibrahimaydogdu

Ogrenci Blogları Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çevre kirliliği

Çevre Kirliliğinin Önüne Nasıl Geçebiliriz

şasi-tarihi

Otomobil Şasilerinin Tarihsel Gelişimi