içinde

Öğrencilerin Kullanmasını Önerdiğimiz 6 Mobil Uygulama

Merhabalar bu yazımda işletme öğrencisi olarak kullandığım ve arkadaşlarımın kullanmasını önerdiğim beş mobil uygulama derleyeceğim. Yaptığım sıralamada önem sırası eşittir. Hepsi Google Play’dan indirilmiştir

google keep

1) Google Keep

Tüm öğrenciler diledikleri notu burada tutup diledikleri yerde tekrar kullanabilirler, yararı nerede olduğunuz fark etmeksizin sadece Google şifreniz ile Keep’e ulaşabilrsiniz. Hızlı , kolay arayüz ve ücretsiz.

linkedln

2) Linkedln

Linkedln iş dünyasının facebook’udur. Linkedln sahibi olmak sizi istediğiniz sektördeki insanlarla iletişime sokup aynı zamanda ücretsiz network edinebileceğiniz bir sitedir. Unutmayın ki büyük firmalar genellikle ya kendi sitelerine ya da  linkedln kullanarak işe alım yapar.

temel aksoy

3) Temel Aksoy

 Bu öneri tamamen şahsidir. Çok indirilen bir uygulama olmamakla birlikte içerikleri pazarlama dersleri için umulmaz bir kaynaktır. Kendisi pazarlamada ki konuları sıkıcı olmayan üslubu ve anlatış tarzıyla şahsen beni çok etkilemiştir. Tavsiye edilir.

öğrenci kariyeri

4) Öğrenci Kariyeri

Olcay Aksoy’un kurduğu Öğrenci Kariyeri size nerede etkinlik var , nerede staj ya da iş ilanı var “kariyer de falan çok gezme gel bana ihtiyacın ne ise çözüm bul “ gibi bir motto ile yola çıkmıştır. Tavsiye edilir.

google drive

5) Google Drive

“oof yine depolama kalmamış” diye bir sorunuz varsa çözüm drive’de. Belli bir alan ücretsiz veren drive sonrasında ise yıllık ücret karşılığı bulut depolama veriyor. Hızlı ve güvenli.

bloomberg ht

6) Bloomberg HT

Bu uygulama işletme öğrencileri için umulmaz bir nimet. Uygulamada hem ulusal hem de uluslararası piyasa da neler olup bittiğini görebilirsiniz. Unutmayın teorik bilgiler pratiğe(yorum anlamında) dönüşmediği sürece bir işe yaramaz. Bununla ilgili çok güzel bir söz var ;

“ Eğer elinizdeki bilgi işinize ya yaramıyor ya da yaratamıyorsanız eşek taşıyan kitaptan farksızsınızdır”

Ahmet Şerif İzgören

[wpdiscuz-feedback id=”tg6ld6nivt” question=”Siz neler kullanıyorsunuz?” opened=”0″]Siz neler kullanıyorsunuz?[/wpdiscuz-feedback]

   Hoşça kalın….

İlginizi Çekebilir : İş Yaşamında ve Günlük Hayatta Zamanın Efendisi Olmanın 4 Yolu

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz...

Rapor Et

Ne düşünüyorsunuz?

ibrahimaydogdu tarafından yazıldı

Gençliğe Değer katmak isteyen bir genç.
Ogrenci Blogları Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-devlette-ise-girmek-isteyenler

Devlette İşe Girmek

İşletme Öğrencilerinin Ziyaret Etmesini Önerdiğim 6 Site