içinde ,

Öğrenmeye ve Öğretmeye Merhaba!

learn

Google Haberlere abone olarak gençlere değer katabilirsiniz.Google Haberler Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler!

Bu bir merhaba yazısı, onun için bir konu üzerine değil de biraz kendimden biraz ne üzerine yazacağımdan bahsedeceğim. Ben Cemhan Gülşen, iletişimciyim. Öğrenmeye ve Öğretmeye Merhaba tekrardan..  Akademik öğrenciliğimi sonlandıralı bir hayli oldu artık ömür boyu öğrenme ve öğretme evresindeyim. Hayatımı ve gelir modelimi bunun üzerine kurdum. Kişilere ve firmalara dijital dünyada markalaşarak nasıl başarılı olunacağını ve nasıl daha çok kazanılacağını anlatıyor ve uygulayarak hayallerine ulaşmasına aracılık ediyorum. Yani; dijital markalaşma ve pazarlama danışmanlığı yapıyorum. Dolayısı ile sizlere aktaracağım şeyler iletişim, markalaşma, pazarlama, reklam üzerine olacak.
Gelelim, ogrencibloglari.net ile tanışma hikayeme; uzun süredir benim dükkanda (Instagram, Facebook) yaptığım paylaşımlar dikkatleri çekip ( Her anlamda gelişim için 15 instagram kanalı ) adlı blog yazısında sektörde yıllanmış, başarılı insanlar ile aynı listede kendimi gördüğümde şaşırdım, mutlu ve yaptığım işe motive olduğumu söylemeliyim. Daha sonrasında gelişen diyaloğumuz üzerine akademik bilgi ve sektör kopukluğunu en iyi bilenlerden birisi olarak özellikle üniversiteli arkadaşlara faydalı olmak amacıyla burada yazmak istediğimi belirttim ve yüce gönüllülükleri ile buyur ettiler.
eğitim
Sonrasında öğrendiğime göre; son 6 ayda ise %7000 Son 3 ayda %600 ve son 1 ayda %240 büyüme rakamları ile alanında bir otorite olma yolunda koşar adımlarla ilerleyen sizleri hem tebrik ediyor hem de artık bir parçanız olarak daha da büyüyeceğimize olan inancımı belirtmek istiyorum.
Bundan sonra 2 haftada 1 olarak yazdıgım yazılar ile ben de burada olacağım ✌ Bir sonraki yazıya kadar kendinize çok iyi bakın 😊

İlginizi Çekebilir: Türkiye’nin Dünyada söz sahibi olması için stratejisi ne olmalı?

Anonim tarafından yazıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

linkedln

Değer Katan 14 Linkedln Hesabı

ÜNİVERSİTE ZAMANINI İYİ DEĞERLENDİRME