Parasal Mevzular: Yazar Olmak

 44 toplam görüntüleme,  1 bugün görüntüleme

  • WordPress

Burada blog yazıları yazarak, kısa vadede zamanınızı değerlendirecek bir alan, uzun vadede kazanç sağlayabilirsiniz, en önemlisi burada kendinizi değerlendirip yazmak istediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca burada e-ticaret’de yapabilirsiniz. Buradan Wordads ile reklamlardan para kazanabilirsiniz sadece PayPal geçerlidir ve sadece $ geçerlidir.
blogger-1.png

  • Blogger

Bir diğer blog sitesi. En önemli ayrımı temaları ve Google ile yaptığı adsense antlaşması. Burada da e-ticaret yapabilirsiniz
downloads_wordmark_white_on_coral@2x.jpg

  • Patreon

Patreon, Türkçe’de patron demek. Hikaye siz abone olup patronu oluyorsunuz.Bu sitede ise yazdığınız yazılara bir kerelik ya da abonelik sistemi ile gelir elde edebilirsiniz.
Abone olarak destek olabilirsiniz. Sadece $ kabul edilmekte. (Türkiyede PayPal olmadığı için Payoneer öneririm, Patreon hesabı açıp banka kartlarını kullanacakları zaman)
Öğrenci Blogları Patreon Hesabı
indir1111.jpg

  • Buy Me A Coffee

Bir başka bağış sitesi. Burada da size Payoneer öneririm. Bu sitede ise aylık ya da bir kereliğe mahsus kahve,muffin,pizza ısmarlayabiliyorsunuz. 3$-4$-5$ olarak belirlenmiş yani siz aylık 6$’dan abone olamıyorsunuz, 1$ dan da.
Örnek bizim sayfamız
Öğrenci Blogları Buy Me a Coffe Hesabı

Eklentiler

sumo-intro.jpg

  • Sumo

Bu site ise size toplu e-posta ve pazarlama alanında ister ücretsiz ister, ister ücretli olarak devam edebilirsiniz.
MC-Horizontal

  • MailChimp

Bu site ise pazarlama veya e-postada belki de ilk firma. Kuruluş 2000’li yılların başında. Büyük firmalar genellikle Mailchimp kullanıyor.
yoast-logo

  • Yoast SEO

Kendi alanında(SEO) en çok indirilen WordPress eklentisi. Bu eklenti işinize aşırı yaracaktır, bilginize.
Gradient-full-logo

  • Elemantor

Bu eklenti sitenize bambaşka bir hava katacak, emin olun çok işinize yaracaktır. Yazıları vb. çoğu şeyi editleyebilirsiniz.
Hoşça kalın..

ibrahimaydogdu

Ogrenci Blogları Kurucusu

Kimler Neler Demiş?

  Abone ol  
Bildir
Başa dön