içinde , ,

Sınırların ötesinde bir program : RLC Günleri

“Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği” olan 16. RLC Günleri #SınırlarınÖtesinde bir programla karşınıza çıkıyor!

Elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerini mercek altına alan RLC Günleri, sektörlerin dev firmalarını sizlerle buluşturmak için geliyor! Gelişen dünya trendlerini takip eden teknik ve kariyer odaklı oturumları ve son teknoloji ürünlerinin sergileneceği stantlarıyla, öğrencilere henüz mezun olmadan sektörü yakından tanıma fırsatı sunuyor.
RLC Günleri’nde sektörlerin dünü, bugünü, yarını hakkında katılımcıların bilgilendirileceği, teknolojinin kalbinin atacağı birbirinden keyifli panellerde; alanında uzman kişiler deneyimlerini paylaşarak öğrencilerin akıllarındaki soru işaretlerini giderecek.
Her öğrenciye hitap eden motivasyon ve sosyal içerikli oturumlarla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak, tek bir oturumun hayatınızda neleri değiştirebileceğine şahit olacaksınız!
Etkinlik boyunca fuar alanımızda bulunacak interaktif oyunlar, sürpriz çekilişler ve ödüllerle eğlencenin ve kazanmanın tadını çıkarmak için siz de yerinizi ayırtın!
Etkinliğimiz herkesin katılımına açık olmakla birlikte tamamen ücretsiz ve sertifikalıdır! Şehir dışından gelecek arkadaşlarımız için konaklama seçeneği de mevcuttur.
11-12-13 Şubat 2020’de Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 16. RLC Günleri; sektörün dev firmaları, dernekler, alanında uzman kişiler, sosyal konuklar ve dahasını, katılımcılarıyla buluşturmayı bekliyor. Siz de “Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği”nde gerçekleşecek bu büyük buluşmada yerinizi almak istiyorsanız websitemizden kayıt olabilir, yerinizi ayırtabilirsiniz!
Detayları öğrenmek için instagram sayfamızdan  bizi takip edebilirsiniz

İlginizi Çekebilir: Ali Bey’den Girişimcilere Tavsiyeler

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz...
blank

Rapor Et

Ne düşünüyorsunuz?

Ibrahim Aydogdu tarafından yazıldı

Gençliğe Değer katmak isteyen bir genç.
Ogrenci Blogları Kurucusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

stoic philosophie

Stoik Felsefe Nedir ? Stoacılık Nedir ?

teknolojiyi geliştirme

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri : YILDIZ Teknoparkın Birinciliği