Yazarlar

İbrahim Aydoğdu
Kurucu

Merhabalar. Ben İbrahim Aydoğdu Öğrenci Blogları'nın kurucusuyum. Sizlere değer katmak için uğraşıyoruz. Genellikle işletme alanlarında yazıyorum.

Linkedln Sayfası
Betül Sayın
Yazar

İsmim Betül Sayın Trakya Üniversitesi Öğrencisiyim. Öğrenci blogları hesabında yazıyor olma nedenim ise daha çok kitleye ulaşabilmek ve daha çok insana deneyimlediklerimi öğrendiklerimi anlatabilmek. İleri ki zamanlar da kendimle ilgili hedefim ise sosyal medya içerikleri ürettiğim ya da dijital pazarlama yaptığım bir işim olması. Yazılarda buluşmak dileğiyle, hoşça kalın.

Linkedln SayfasıWebsite
Ömer Faruk Aygöl
Yazar

İnsan neden yaşar veya neden yaşamak ister? Para kazanmak için? Sevmek için? Yaşamın asıl amacı nedir? Hayatın özü fikirlerini paylaşmak ve bu fikirlerin insanlar tarafından önemli bulunup dinlenmesidir. İnsan sevginin içinde fikirlerlerini paylaşmak ister ve bunun için en uygun insanı bulup kendini onunla paylaşır. Burada bulunmamın sebebi de buradan geliyor her gün hayatımda bulunan insanlardan ziyade farklı bakış açıları tarafından değerlendirilmek ve onların düşüncelerini okumak.

Linkedln Sayfası
Nida Kaplan
Yazar
Twitter Sayfası
Hilmi Özdemir
Yazar

Küçüklüğümden beri müziğe hasta bir insanım. Sayısal zekamın daha ağır basmasına rağmen müzik her zaman hayatımın önemli bir parçası oldu. Gerek zamanında çaldığım enstrümanlar olsun gerek dinlediğim müzikler, her zaman yanımda oldu. Bu blogda müzik bilgimi yaymak istiyorum. Ve tabi ki değeri bilinmeyen ya da adını duyuramayan gruplara küçük bir katkı sağlamak. Ana bölümüm Elektrik Mühendisliği gerektiğinde mühendislik hakkında da yazılar yazmayı düşünüyorum. Gerisini zaman gösterecek.

Linkedln
A. Fatih Aytar
Yazar

Geleceğim için kendimi geliştirirken sizlerle olup tecrübelerimi aktarmak istiyorum. 10 yaşında fantastik romanlarla başlayan yazma hikayem şimdi burada Öğrenci Blogları ile devam edecek. Bundan sonra her hafta mesleğim olan mühendislik veya ilgi alanlarım olan spor, müzik, film ve mitoloji gibi alanlarda yazılarla sizinle olup kendime ve size bir şeyler katmaya çalışacağım.

Linkedln Sayfası
Arda Tamahkaroğlu
Yazar/ Pazarlama Stratejisti
Linkedln Sayfası
Ece Tepret
Yazar

Kariyerime yön vereceğim bu dönemde,iş hayatıyla ilgili veya mühendislik okumakla ilgili öğrendiğim ve yararlı olacağını düşündüğüm bilgileri sizlere aktarmak için Öğrenci Bloglarında yazıyorum,aynı zamanda hobilerimden biri olan sosyal medya ile ilgilede yazılar yazacağım.Amacım sizlerle birlikte kendimi geliştirmek

Linkedln Sayfası
Eda Karadeniz
Yazar

Ben Eda. Sanat ve ekonomi hakkında ilgimi çekenleri kendi gözümden sizinle paylaşıyorum. Her gün yeni bir şeyler öğrendim mi, bu değişim uzun vadede ne kadar fark edecek? Bu soruların cevaplarını aramak için yazıyorum.

İrem Ergün
Yazar

Üniversite yıllarımı daha dolu geçirmek ve kendime yeni deneyimler,başarılar katmak için önüme gelen fırsatları değelendirmeye çalışıyorum.

Linkedln Hesabı
Merve Ecevit
Yazar

Yazılarımın temel çerçevesinde sosyal medyadaki gelişmeler ve moda olduğunu söylebilirim. İnternetin bu kadar yaygın olduğu bir çağda doğru ve kaliteli bilgiye ulaşmak da zorlaştı. Çünkü sadece akıllı telefon olan herkes aslında önemli bir güç sahibi. Bu blogtaki yazarlardan biri olarak benim de amacım okuyucuya kaliteli ve rafine yazılar yazarak, gelişimine katkı sağlamak.

Linkedln Sayfası
Miray Cuheylan
Yazar

Bilgi paylaşımında bulunmak , bölümümu tanıtmak. Faydalı olmak ileride Türkiye'nin tek çocuk gelişimi elektronik dergisini çıkarmak
Ve belkide blog açmak olabilir. Çünkü bilgi paylaşmayı seviyorum 🙂 olumlu ve olumsuz geri bildirimler ile kendimi geliştiriyorum 🙂

Twitter Sayfası
Yavuz Erol
Yazar

Merhaba ben Yavuz Erol. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisiyim. İçimden gelenleri başkalarının yararına kaleme almak en büyük tutkularımdan biri. İyi okumalar Öğrenci Blogları ailesi!

Linkedln Sayfası
Tolga Kaan
Yazar

Öğrenci Blogları'nda günlük hayatımda yaptığım gözlemlerle ilgili çıkarımlar yapıyor ve bazı teknik konularda yazılar yayınlıyorum. Bunun yanı sıra genel olarak araştırmaya meraklı bir insanım. Teknoloji ve ulaşım araçları başlıca ilgi alanlarım.

Linkedln Sayfası
Gülşah Bayer
Yazar

Merhaba, ben Gülşah Bayer Medeniyet Üniversitesi İşletme bölümünde okuyorum. Dikkatimi çeken ve öğrendiğim her konu hakkında sizleri az da olsa bilgilendirmek istiyorum. Eğlenceli ve farklı içeriklerle karşınızda olacağım iyi okumalar.

Linkedln Sayfası
Necdet Selek
Yazar

Hem yazdıklarımın büyük kitlelere ulaşacak olması, hem de okurlarımıza yeni bir şeyler katabileceğim düşüncesi beni çok heyecanlandırıyor. Umarım Öğrenci Blogları ekibi ve okurları ile güzel ve verimli bir birliktelik geçiririz.

Linkedln Sayfası
Oğuzhan Akbaş
Yazar

İzmir'de üniversitede öğrencisiyim aynı zamanda dünyayı değiştirmeyecek bir ürün geliştiriyorum. Vergi levhası olmadan girişimcilik yapmaya çalışıyorum. Bunun haricinde kendi çapımda liseli bir girişim ekibine mentorluk yapıyorum. Şimdilik bu kadar ama gelişme de olabilir yada olmayabilir de.

Linkedln Sayfası
Ulaş Algan
Yazar

İsmim Ulaş Algan.Üniversite Öğrencisiyim.Öğrenci bloglarında yazma amacım sahip olduğum bilgileri paylaşmak ve yeni bilgiler öğrenmek.Gelecekte içerik üretme ve bunları kullanılabilir bir platformda isteyen herkese ulaştırmak.Severek okumanız dileğiyle görüşürüz.

Linkedln Sayfası
Zehra Alpaslan
Yazar

Amacım hem kendimi hem sizleri öğrendiklerim , tecrübe edindiğim bilgileri aktarmak ve Türk toplumunun olması gerektiği yere ulaşmasında bir parmak izimin olmasını istemektir.

Linkedln Sayfası
Murat Koca
Yazar

Üniversitede okuyanlar için en önemli konu olan ancak çok üzerinde durulmayan ''Akademi Dünyası'' hakkında ve bölümüm olan Makine Mühendisliği hakkındaki dünyada ve Türkiye'deki gelişmeleri siz okuyuculara aktarmayı amaçlıyorum.

Linkedln Sayfası
Mehmet Fatih Önkol
Yazar

Mehrabalar ,Yıldız Teknik Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum . Elimden geldiğince okuyarak ve araştırarak öğrendiklerimi sizlere aktarmak gayemdir .

Linkedln Sayfası
Buket Altığ
Yazar

Ben Buket Altığ. Hacettepe Üniversitesi'nde okuyorum. Girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve eğitim gibi konulara ilgiliyimdir. Bu konulara yazılarımla ilgi uyandırmak isterim.

Linkedln Sayfası
Fatih Tür
Yazar

Mühendislik ve teknolojiyle ilgili sizleri bilgilendirmek ve hayalimdeki gibi bir mühendis olma hayali ile mücadeleme burada sizlerle beraber başlıyoruz.

Linkedln Sayfası
Abdülkadir Coşkun
Yazar

Kambersiz düğün, endüstri mühendissiz blog olmaz dediler geldik. Endüstri mühendisliğinin çalışma alanı çok geniş ayrıca bilişim alanındaki baş döndürücü gelişmeler beni çok okumaya ve araştırmaya itiyor. Toplumsal kalkınma için herkesin bildiğini bilmeyene aktarması gerekir bunun için de Öğrenci bloglarındayım. Olumlu olumsuz görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz sevinirim.

Linkedln Sayfası
Berna Kartal
Yazar

Merhaba, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Dilbilim bölümü öğrencisiyim. İlgimi çeken konuları okurlarla paylaşırken aynı zamanda da kendimi geliştirmek için buradayım. Bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanıyorum, umarım severek okursunuz.

Linkedln Sayfası
Bugra Karakoç
Yazar

Elektrik-Elektronik,Enerji ve Yapay zeka konuları hakkındaki Yapmakta olduğum Araştırmalardan elde etmiş olduğum bilgilerle Hem kendimin hemde değerli genç arkadaşlarımın kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla zengin içerikler üretmeye çalışıyorum.

Linkedln Sayfası
İsa Özdemir
Yazar

Hedefim dünyayı değiştirmek değil güzelleştirmek. Daha yaşanılır daha insancıl bir dünya için tohumları şimdiden serpiştirmek için buradayım. Gün gelecek dalları göğe değecek.

Linkedln Sayfası
Buğracan Başkaya
Yazar
Merhaba ben Buğracan Başkaya, Koineks Teknoloji A.Ş.'nde İnsan Kaynakları Asistanlığı yapıyorum, aynı zamanda İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde MBA eğitimi almaktayım. İşletme, İnsan Kaynakları, Yabancı Dil konularında bilgi ve deneyimlerimi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum, umarım severek ve isteyerek okursunuz ..
Linkedln Sayfası
Başa dönün
Tüm yazılar Öğrenci Bloglarına aittir. İzinsiz paylaşılamaz. 2019&Öğrenci Blogları
%d blogcu bunu beğendi: